Aranżacja domu na święta - pomysłowe meble Łódź, stroiki i inne świąteczne ozdoby.

Do Świąt Bożego Narodzenia zostały już niespełna dwa tygodnie. To najwyższy czas, aby umieścić w swoim domu świąteczne akcenty, które przepełnią go magiczną atmosferą. Zadbaj o to, by wystrój Twojego mieszkania był utrzymany w jednorodnej stylistyce i kolorystyce. Podobną zasadą kierują się wszystkie firmy, których domeną jest urządzanie mieszkań, nie tylko przy okazji Świąt.

Punktem wyjścia dla zaprojektowania świątecznych dekoracji powinny być meble Łódź, które znajdują się w Twoim domu. Jeśli utrzymano je w stylu klasycznym, w takiej samej stylistyce powinny być utrzymane Twoje świąteczne dekoracje, jeśli zaś w meblach króluje style nowoczesny, możesz zdecydować się na awangardowe, oryginalne dekoracje, których sporo znajdziemy w sklepach. O ile kwestię wyboru stylistyki dekoracji rozwiązuje za nas aranżacja wnętrza, o tyle kwestię kolorystyki musimy rozważyć samodzielnie.

Odwiedzając pobliski salon meblowy, zauważysz z pewnością, że świąteczne dekoracje utrzymane są zwykle w trzech kolorach - czerwieni, zieleni i złocie. To najbardziej tradycyjny zestaw barw, dla zwolenników klasyki. Miłośnicy awangardy mogą natomiast zdecydować się na odważne błękity, a nawet róż, pod warunkiem, że dekoracje będą stanowiły spójną całość. Pamiętaj, by udekorować nie tylko choinkę - ozdoby świąteczne umieszczone na drzwiach, oknach, balustradach i schodach sprawią, że w całym domu zapanuje niezwykła, świąteczna atmosfera. Przy dekoracjach wykorzystaj także grę świateł, świeczniki i światełka rozmieszczone w domu prezentują się wyjątkowo efektownie.